Cuma, 13 Mayıs 2016 23:14

DERNEĞİMİZ ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

Derneğimiz 2015 YILININ EN’LERİ ödül töreni gerçekleştirildi

Derneğimiz Üyeleri tarafından belirlenen, 2015 Yılının en başarılı isimlerine ödülleri 12 Mayıs Perşembe akşamı verildi. Merter’de bulunan Polis Eğitim ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen geceye, TJK Muhasip Üyesi Ercan Emre ve YKK Üyesi Şeref Somtürk’ün yanı sıra Atçılık Derneklerinin Başkanları, TJK Asli Üyeleri, TJK Genel Müdür Yardımcısı Burak Konuk, At sahipleri ve yarışseverlerden oluşan seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

Üyelerimizin 7 ayrı kategoride yaptıkları tercihlerle belirlenen “2015 Yılının Enleri” anketinde, Yılın İngiliz Atı, Yılın Arap Atı, Yılın Jokeyi, Yılın Aprantisi, Yılın At Sahibi, Yılın Yetiştiricisi ve Yılın Menajer / Antrenörü dallarında ödüller verildi.

Bu özel gecede Türkiye Jokey Kulübü’ne de, Derneğimize verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi verildi. Plaketi, TJK Muhasip Üyesi M. Ercan Emre, Dernek Başkanımız Reşat Köstem’den aldı.


Gecede 25. Yılını kutlayan Derneğimizin pastası kesildi.

Yılın İngiliz Atı kategorisinde birinciliği elde eden Perfect Warrior’un ödülünü Deniz Kurtel'e vekaleten Arif Kurtel, SİAYSD Başkanı Levent Sarıkaya’nın elinden aldı.

 Yılın Arap Atı seçilen Cankardeşler’in ödülünü Muzaffer Can, SAAYSD Derneği Başkanı Remazan Kaya'nın elinden aldı.

2015 Yılının en başarılı At sahibi seçilen Deniz Kurtel’e vekaleten Arif Kurtel’e ödülü Derneğimiz 2. Başkanı Atahan Zilcioğlu ve Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Kayhan Özcan tarafından verildi.

 2015 Yılının en başarılı Jokeyi ödülünü alan Selim Kaya’ya plaketini, Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ayan ve Süleyman Akdı birlikte verdi.

 2015 Yılının en başarılı Aprantisi Furkan Yüksel ise ödülünü, Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Cantınaz ve Apranti Eğitim Merkezi eğitmeni Davut Akdı'nın elinden aldı.

 2015 Yılının en başarılı  yetiştiricisi dalında kazanan Serdar Kemal Özçolak'a “Yılın en başarılı yetiştiricisi" ödülünü TYAYSD Başkanı Talip Öztürk verdi.

 2015’in en başarılı Menajer/Antrenörü seçilen Engin Bekiroğulları ödülünü, TJK Muhasip Üyesi M. Ercan Emre’den aldı.

 

Son Düzenlenme Salı, 18 Aralık 2018 23:24